Saltar apartados

Alumnat delegat de classe en les titulacions

Curs acadèmic 2017-2018

Grau en Dret
  • Joaquín Furió Muñoz, 1er curs, grup 1.
  • Marina Rodríguez González, 1er curs, grup 2.
  • Ana Ortolá García, 1er curs, grup 4.
  • Carmen Ronden Rico, 1er curs, grup 5.
  • Alejandre Martínez Pérez, 1er curs, grup 6.
  • Cristina García Costa, 1er curs, grup 10 (LLAURA).
  • Ignacio Sánchez, Montero, 1er curs, grup 12.
  • Nextor Reinosa Sánchez, 2º curs, grup 1.
  • Sergio Fresneda López, 2º curs, grup 2.
  • Gonzalo López Sánchez, 2º curs, grup 4.
  • Carolina Maciá Arenas, 2º curs, grup 5.
  • Yesica María Palau Sánchez, 2º curs, grup 6.
  • Paul Analusia Valdivieso, 3er curs, grup 4.
  • Miguel Cano Menor, 3er curs, grup 5.
Grau en Gestió i Administració Pública
  • Carlota Muñoz Aroca, 1er curs.
  • Pedro Ruesga Montes, 2º curs.
  • Carolina Penalva Marhuenda, 4º curs.
Estudis simultanis Dret + ADE (DADE)
  • Luis Crespo Molina, 1er curs, grup 51.
  • Bernardo Simón, 2º curs, grup 52.
  • Miguel Tortajada Hernández, 4º curs, grup 52.
  • Adrián León Verd, 5º curs, grup 51.
Grau en Relacions Laborals i Recursos Humans
  • Fátima Vozmediano Rérez, 1er curs, grup 2.
  • Anabel Ureña Rísquez, 2º curs, grup 1.
  • Amina Salimi Mazrag, 2º curs, grup 2.
  • Manuel Valero Mena, 3er curs, grup 1.
Grau en Criminologia
  • Pablo Romero Teruel, 1er curs, grup 1.
  • Joan Carles Ceba Boronat, 1er curs, grup 2.
  • Jaume Alemany Vila, 1er curs, grup 4.
  • Omar Abdedaim Herrera, 2º curs, grup 1.
  • Adela Erades Pérez, 2º curs, grup 4.
  • Naiara García Mira, 2º curs, grup 6.
  • Rocío Martínez Domene, 3er curs, grup 1.
  • Alba Almagro Navarro, 3er curs, grup 4.
  • Rebeca Valero Núñez, 4º curs, grup 4.
Estudis simultanis Dret + Criminologia (DECRIM)
  • Florència Góngora Hokano, 1er curs, grup 21.
  • María Ruiz Hortes, 1er curs, grup 22.
  • María Mallebrera García, 2º curse grup 21.
  • Irene Ayela Parra, 3er curs, grup 22.
  • Alba Aldana González, 4º curs, grup 21.

Curs acadèmic 2016-2017

Grau en Dret
  • Jorge Montes Gutierrez, 1er curs, grup 1.
  • Sergio Fresneda López, 1er curs, grup 2.
  • Ilias Bouatman, 1er curs, grup 3.
  • Gonzalo López Sánchez, 1er curs, grup 4.
  • Teresa Felicitat Lanuza Pelayo, 1er curs, grup 5.
  • Alexia Barberá Ferrández, 1er curs, grup 6.
  • Rosie-Jay Summer Morley, 1er cruso, grup 10.
  • David Calvo Häkli, 3er curs, grup 2.
  • Diana Renée Leal Cortés, 3er curs, grup 1.
Grau en Gestió i Administració Pública
  • Sara Conca Uñac, 1er curs, grup 1.
  • María José Ortega Trigueros, 2º curs, grup 1.
  • Carolina Penalva Marhuenda, 3er curs, grup 1.
Estudis simultanis Dret + ADE (DADE)
  • Ana Elisabeth Canales Andreu, 1er Curs, grup 52.
  • Adrián León Verd, 4º curs, grup 51.
  • Daniel Llorens Hernández, 5º curs, grup 51.
Grau en Relacions Laborals i Recursos Humans
  • Miriam Román Díaz, 1er curs, grup 2.
  • Alejandro Martínez Cirerer, 2º curs, grup 1.
  • Marina Onofre García, 2º curs, grup 2.
  • Maria del Remei Monzó Graciá, 3er curs, grup 1.
  • Ester López de la Falç, 4º curs, grup 2.
Grau en Criminologia
  • Eduardo López Reillo, 1er curs, grup 1.
  • Adela Erades Pérez, 1er curs, grup 2.
  • Laura Martínez Sanchis, 1er curs, grup 4.
  • Rebeca Valero Núñez, 3er curs, grup 4.
  • Natalia Ibarz Manuel, 2º curs, grup 6.
Estudis simultanis Dret + Criminologia (DECRIM)
  • Egle Kiniulyte, 1er curs, grup 21.
  • Maria Mallebrera García, 1er curs, grup 22.

Curs acadèmic 2015-2016

Grau en Dret
  • Sara Martínez Gómez, 4º curs, grup 4.
  • Cristóbal Martínez Lizán, 2º curs, grup 10 (LLAURA).
Grau en Gestió i Administració Pública
  • Mª José Ortega Trigueros, 1er curs
  • María Pérez Marco, 2º curs
Estudis simultanis Dret + ADE (DADE)
  • Ángel Brotons Orts, 1er curs, grup 51.
  • Adrián León Verd, 3er curs, grup 51.
Grau en Relacions Laborals i Recursos Humans
  • Alejandro Martínez Cirerer, 1º curs, grup 1.
  • Maria del Remei Monzó Graciá, 2º curs, grup 1.
  • Haidar Nchama, Hassan Ali, 4º curs, grup 1.
Grau en Criminologia
  • Víctor Bermejo Lorca, 2º curs, grup 1.
  • Rebeca Valero Núñez, 2º curs, grups 4 i 5.
Estudis simultanis Dret + Criminologia (DECRIM)
  • Alba Aldana González, 2º curs, grup 21.

Curs acadèmic 2014-2015

Grau en Dret
  • Ismael Santa Donaria Pérez, 1er curs, grup 4.
  • Cristóbal Martínez Lizán, 1er curs, grup 10 (LLAURA).
  • Patricia Escudero Pérez, 2º curs, grup 1.
Estudis simultanis Dret + ADE (DADE)
  • Adrián León Verd, 2º curs, grup 51
Grau en Criminologia
  • Rebeca Valero Nuñez, 1er curs, grup 4
Grau en Gestió i Administració Pública
  • María Pérez Marco, 1er curs
Grau en Relacions Laborals i Rescursos Humans
  • Alejandro Martínez Cirerer, 1er curs, grup 1
  • Alfonso Nieto López, 1er curs, grup 2
Màster en Advocacia
  • Elena Gutiérrez Pérez, 1er curs

Curs acadèmic 2013-2014

Grau en Dret
  • Patricia Escudero Pérez, 1er curs, grup 1

Facultat de Dret


Facultat de Dret
Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3573

Fax: (+34) 96 590 9896

Twitter: https://twitter.com/derecho_ua

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464